Joanna Jędrzejczyk w Suwałkach

Joanna Jędrzejczyk w Suwałkach

Wykład, wspólny trening i rozmowy z fanami Joanny Jędrzejczyk – tak rozpoczął się dwudniowa impreza pod nazwą GonG  zorganizowane przez Fundację Teraz Wschód wspólnie z Centrum Sportów Walki Berserker’s Team Suwałki. GonG to Turniej BJJ NO GI (brazylijskie jiu-jitsu) oraz I Turniej MMA im. Joanny Jędrzejczyk. Gwiazda polskiego i światowego MMA opowiadała o swoich początkach w sporcie, właściwym żywieniu i o MMA.

 – Jeśli chodzi o MMA, jak sama nazwa mówi, jest to zlepek różnych sportów. Jego składową są sporty olimpijskie, jak boks, judo, czy zapasy. Wiem, że wiele osób patrzy na to wciąż przez pryzmat oktagonu, klatki i dużej brutalności, ale jednak ten sport przez ostatnie 25-30 lat przeszedł ogromną transformację- opowiadała J. Jędrzejczyk.

Na zakończenie pierwszego dnia imprezy wszyscy chętni mogli uczestniczyć w dwugodzinnym treningu, podczas którego mieli okazję poćwiczyć z J. Jędrzejczyk. Jędrzejczyk. I Turniej MMA im. Joanny Jędrzejczyk oraz Turniej BJJ NO GI Ground Game odbędą się w sobotę (24 września) w hali OSiR w godzinach 8 – 20.

Top