Zawodnicy sekcji modelarstwa Lotniczego Ośrodka Sportu Rekreacji w Suwałkach w Mistrzostwach Polski Modeli Halowych w klasie F1N (modele szybowców wyrzucanych z ręki), które 4-5 grudnia rozegrano w hali GOSiR w Jedliczu k/ Krosna zdobyli 7 medali indywidualnych (2 złote, 3 srebrne i 2 brązowe) i 4 medale drużynowe (1 złoty, 2 srebrne i 1 brązowy).

W kategorii młodzików młodzieży zwyciężyła Gabriela Truchan, a III miejsce zajęła Oliwia Szturglewska. W kategorii juniorów młodszych młodszych na II miejscu sklasyfikowano Radosława Szymanowskiego. W grupie juniorów I miejsce zajął Grzegorz Truchan, drugie Filip Rudziński, a trzecie Radosław Szymanowski. W kategorii seniorów drugie miejsce zdobył  Filip Rudziński, a na III miejscu sklasyfikowano Sławomira Truchana.

źrodło: OSiR Suwałki