ZBM TBS wydłuża czas na przyjmowanie wniosków

ZBM TBS wydłuża czas na przyjmowanie wniosków

Zarząd Budynków Mieszkalnych w Suwałkach TBS sp. z o.o. prowadzi prace związanie z rozpoczęciem w II kwartale br. budowy dwóch budynków, w których znajdować się będzie łącznie 48 mieszkań. W związku z wieloma formalnościami, które muszą załatwić osoby chętne do wzięcia udziału w II edycji programu „od Najemcy do Właściciela – czas złożenia wniosków zostaje wydłużony do 8 czerwca br.

Miejska Spółka opublikowała ogłoszenie w sprawie prowadzenia naboru kandydatów na Nabywców/Najemców ww. lokali mieszkalnych. Budynki wielorodzinne zostaną wybudowane z kredytu bankowego zaciągniętego przez Spółkę, natomiast kandydat na Nabywcę/Najemcę będzie zobowiązany do wykupu lokalu mieszkalnego w systemie ratalnym (stopniowe dochodzenie do własności) na zasadzie „od Najemcy do Właściciela”.

Szczegółowe informacje oraz wzór wniosku wraz załącznikami dostępne są na stronie www.zbm.suwalki.pl w zakładce „Lokale mieszkalne TBS” oraz w siedzibie Spółki.

W związku z koniecznością dostarczenia wraz z wnioskiem zaświadczeń i dodatkowych dokumentów, Spółka uwzględniając kierowane zapytania i informacje osób zainteresowanych, przedłużyła termin składania dokumentów (wniosków) do 8 czerwca 2018 r.

Dodatkowe informacje w sprawie udzielane są w Dziale Lokali Mieszkalnych pok. nr 5, tel.(87) 563 50 55 lub (87) 563 50 40 m.in. z ewentualnym wykorzystaniem zakładki „Umów spotkanie” znajdującej się również na stronie www.zbm.suwalki.pl .

W dwóch 6-cio kondygnacyjnych blokach powstanie w sumie 48 mieszkań o zróżnicowanym metrażu – od 42 do 63 m2. Inwestycja ruszy prawdopodobnie już w połowie tego roku. Budynki będą oddawane przyszłym najemcom w stanie deweloperskim. Wyposażone będą w windy i piwnice.

Top