Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie zaproszenia

  • This wydarzenie has passed.

Zaczarowany piosenki świat. Koncert Suwalskich Starszaków

20 lutego 2019, godz. 17:00

Na lutowe spotkanie z cyklu Środa Seniora zapraszają Suwalskie Starszaki. W programie koncertu piosenki sentymentalne i zaczarowane z repertuaru Mieczysława Fogga, Ireny Santor, Sławy Przybylskiej, Jerzego Petersburskiego oraz inne popularne przeboje karnawałowe, które przeniosą nas w lata 40 i 60. dwudziestego wieku.

Środa, 20.02.2019, godz. 17.00

Sala Kameralna, ul. Jana Pawła II 5

bilety: 5 zł w kasie SOK

Obowiązują zniżki dla beneficjentów programu Suwalska Karta Mieszkańca.

To będzie niezwykła podróż w przeszłość. Już po kilku pierwszych nutach koncertu, po kilku taktach piosenki będzie można poczuć się jak w czasie karnawału przed 80 i 60 laty.

W programie piosenki sentymentalne i zaczarowane z repertuaru: Mieczysława Fogga, Ireny Santor, Sławy Przybylskiej, Jerzego Petersburskiego oraz inne popularne przeboje karnawałowe. Nogi na pewno będą podrygiwały w rytm niezapomnianych hitów, wrócą wspomnienia cudownych prywatek i wielkich balów.

Zespół Suwalskie Starszaki powstał w październiku 2016 roku i pracuje w ramach Stowarzyszenia Zwykłego Suwalskie Starszaki. Zadebiutował z sukcesem w 2017 roku podczas uroczystego koncertu z okazji Europejskiego Dnia Seniora w Suwalskim Ośrodku Kultury, wykonując „Jesienne róże”, „Mały biały domek” i „Chryzantemy złociste”. Zespół kultywuje dobre tradycje spędzania czasu wolnego seniorów w Suwałkach  i tworzy miejsca przyjazne seniorom do realizacji swoich pasji artystycznych.

http://soksuwalki.eu/zaczarowany-piosenki-swiat-koncert-suwalskich-starszakow/

Suwałki koncert Suwalskie Starszaki

Szczegóły

Data:
20 lutego 2019
Czas:
17:00

Organizator

SUWALSKI OŚRODEK KULTURY

Miejsce

Sala Kameralna SOK
Papieża Jana Pawła II 5
Suwałki, 16-400 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
soksuwalki.eu
Top