Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie zaproszenia

  • This wydarzenie has passed.

Terapeutyczna muzyczna podróż w poszukiwaniu siebie z Agą Kiepuszewską. KONCERT ODWOŁANY!

13 października 2017, godz. 18:00

Jak odnaleźć samego siebie? Dróg do tego jest bardzo wiele, a jedną z nich swoją muzyką i tekstami wskazuje Aga Kiepuszewska. Jej piosenki mają terapeutyczną moc, chociaż dotykają wielu tematów, o których najlepiej byłoby nie wiedzieć. Wokalistce na scenie towarzyszył będzie Nikola Kołodziejczyk, dwukrotny zdobywca Fryderyka.

 

KONCERT ODWOŁANY!!!

Koncert dla grup zorganizowanych o godz. 12.00 (III klasy gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalne). WIĘCEJ >>
Rezerwacje tel. 87 563 85 18

W październikowych „Subtelnościach” będzie bardzo poetycko i bardzo muzycznie. Wystąpi Aga Kiepuszewska, która powraca w roli songwriterki z nowym albumem „Fala” w wersji CD i na winylu. Jest autorką muzyki i polskich tekstów oraz aranżacji. Jej piosenki są terapeutyczne i kojące. Tchną spokojem, choć dotykają tematów i emocji, z którymi trudno się samemu mierzyć: bezradności w depresji, lęku przed śmiercią, strachu i ambicji przed realizacją marzeń, wreszcie tęsknoty za bliskością, miłością i wolnością. W całości tworzą opowieść pełną nadziei o tym, jak odnaleźć samego siebie.


Aga Kiepuszewska – śpiew, loopery, instrumenty klawiszowe.  Wokalistka, kompozytorka, dyrygentka chóralna. Jej muzyczna droga rozpoczęła się w Słupsku. Zadebiutowała w 2012 roku solowym albumem „Silence” (wyd. Agencja Muzyczna Polskiego Radia). Występuje w spektaklach muzycznych: w operze Pawła Mykietyna w reż. Andrzeja Chyry „Czarodziejska Góra”, w spektaklu Jerzego Satanowskiego i Krystyny Jandy „Pamiętniki z Powstania Warszawskiego”. Wykonuje partie wokalne w utworach Nikoli Kołodziejczyka: suicie na big band „Chord Nation”, „Koncercie brzezińskim” zamówionym na 650-lecie miasta Brzeziny, a także w spektaklu baletowym Kryptonim 27 inspirowanym twórczością Zdzisława Beksińskiego.

Nikola Kołodziejczyk – chórki, instrumenty klawiszowe, syntezator Mooga. Kompozytor, perkusista, aranżer, dwukrotny zdobywca statuetki Fryderyka, współtworzy trio Stryjo. Więcej na: www.nikolakolodziejczyk.com

Album „Fala” został nagrany latem 2016 r. w sopockim studiu Humidor Records oraz podwarszawskim Milky Way Studios, zmiksowany i zmasterowany w Studio 7 w Piasecznie. Okładkę płyty zaprojektował Patryk Hardziej, trójmiejski ilustrator i grafik. Fundusze na wydanie „Fali” w wersji CD oraz na winylu zostały zebrane na portalu crowdfundingowym: Wspieram.to/fala. Projekt wsparli też finansowo: ZAiKS, STOART oraz sponsorzy. Album „Fala” ukaże się nakładem wydawnictwa Nowa Brama Pro Musica, które ma w swoim katalogu m.in. płytę „Barok Progresywny” nagrodzony Fryderykiem, w kategorii Jazzowy Album Roku 2016. „Fala” dostępna jest w przedsprzedaży w sklepie internetowym twórców: nikolakolodziejczyk.com/store oraz na iTunes: https://itunes.apple.com/pl/album/fala/id1215919425.

Suwałki SOK Aga Kiepuszewska

Szczegóły

Data:
13 października 2017
Czas:
18:00
Strona internetowa:
http://soksuwalki.eu

Organizator

SUWALSKI OŚRODEK KULTURY

Miejsce

sala granatowa SOK
Noniewicza 71
Suwałki, 16-400 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://soksuwalki.eu
Top