Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie zaproszenia

  • This wydarzenie has passed.

Taneczna Środa Seniora z grupą Szase (UTW Suwałki)

27 marca 2019, godz. 17:00

Na marcowe spotkanie zapraszają seniorzy z Sekcji Tańca Towarzyskiego „Szase” działającej przy suwalskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku. W programie pokaz macareny, bluesa i rumby, a także warsztaty, na których będzie można nauczyć się układów tanecznych tańca liniowego country, macareny i bluesa. Poćwiczymy też kaczuszki i taniec pingwina. WSTĘP WOLNY.

Środa, 27.03.2019, godz. 17.00
sala baletowa 2.14, ul. Jana Pawła II 5

Prosimy zabrać ze sobą wygodny, sportowy strój, obuwie na zmianę i dobry humor. Mile widziane akcenty nawiązujące do tańców, których kroków tancerze z „Szase” będą uczyli – kowbojskie chustki i kapelusze, kolorowe spódnice itp.

Sekcja Tańca Towarzyskiego „Szase” działa przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Suwałkach od 2017 roku. Na zajęcia uczęszczają seniorzy, którzy pragną spędzać swój czas w aktywny sposób, ucząc się podstaw tańca towarzyskiego i nowoczesnego. Celem zajęć jest pobudzenie do aktywnego działania przez taniec i ruch, poznawanie różnych form artystycznego wyrazu, rozwijanie zainteresowań, integracja, dbałość o kondycję fizyczną i psychiczną oraz wspólna, dobra zabawa.

Suwałki środy seniora taniec

Szczegóły

Data:
27 marca 2019
Czas:
17:00

Organizator

SUWALSKI OŚRODEK KULTURY

Miejsce

SUWALSKI OŚRODEK KULTURY
Papieża Jana Pawła II 5
Suwałki, 16-400 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://soksuwalki.eu
Top