Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie zaproszenia

  • This wydarzenie has passed.

Suwalska Olimpiada Seniorów

9 czerwca 2019, godz. 10:00

Na trzeci etap II Suwalskiej Olimpiady Seniorów zapraszają Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach oraz Suwalska Rada Seniorów. W niedzielę 9 czerwcao godzinie 10 będzie można wziąć udział w Zawodach Lekkoatletycznych im. Ryszarda Roguckiego lub pokibicować uczestnikom. Konkurencje odbędą się na Stadionie Lekkoatletycznym, przy ul. Wojska Polskiego 2.

Zainteresowani startem seniorzy w wieku powyżej 60 lat, mogą zgłaszać się pod numerem telefonu 87 566 32 81, osobiście w dziale Sportu, Rekreacji i Marketingu OSiR, lub za pośrednictwem e-maila: aneta.walendykiewicz@osir.suwalki.pl.

Przypomnijmy, że Suwalska Olimpiada Seniorów została zainicjowana w ubiegłym roku przez Suwalską Radę Seniorów, przy współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. Zarówno w pierwszej edycji, jak i obecnej zawody odbywają się w kilku konkurencjach. W tym roku Olimpiada ma aż pięć odsłon, które trwają od marca do października. W sobotę 7 września odbędzie się jeszcze wycieczka rowerowa z Suwałk przez Gawrych Rudę i Stary Folwark. A na zakończenie, 7 października w MK Bowling (Suwałki Plaza), przy ul. Gen. J. Dwernickiego 15 rozegrany zostanie turniej bowlingowy.

Suwałki Suwalska Olimpiada Seniorów

Szczegóły

Data:
9 czerwca 2019
Czas:
10:00 - 17:00

Organizator

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach
Strona internetowa:
www.osir.suwalki.pl

Miejsce

Stadion Lekkoatletyczy
Wojska Polskiego 2
Suwałki, podlaskie 16-400 Polska
+ Google Map
Top