Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie zaproszenia

  • This wydarzenie has passed.

Spektakl Ko-Ko-Ko Teatru Lustro już 14 lutego w SOK

14 lutego 2019, godz. 17:00

Zapraszamy na najnowszy spektakl aktorów Teatru Lustro w reżyserii Grażyny Filipowicz-Karp. „Ko-Ko-Ko” to prześmiewcza opowieść o pomieszaniu dobra i zła, obnażająca absurdalne zasady, wedle których funkcjonujemy, a kurnik stanowi iście Mrożkowską alegorię relacji międzyludzkich.

Czwartek, 14.02.2019, godz. 17.00
Sala Kameralna, ul. Jana Pawła II 5

Bilety: 7 zł KUP TERAZ >> lub w kasie SOK
Obowiązują zniżki dla beneficjentów programu Suwalska Karta Mieszkańca >>

Spektakl jest prześmiewczą  opowieścią o pomieszaniu dobra i zła, bezlitośnie obnażającą zasady wedle których funkcjonujemy w naszych mikrospołecznościach, a główne miejsce akcji – kurnik  – stanowi iście Mrożkowską alegorię relacji międzyludzkich. Interakcje między bohaterami prowadzą do nieuchronnej tragedii. Czy rozsądek zwycięży nad impulsem i zapatrzeniem w siebie? Czy mieszkańcy kurnika pozbawieni pozytywnych kontaktów między sobą, ulegną misternej manipulacji prowadzącej do fatalnego zakończenia?

Sztuka mówi o pragnieniu miłości, zazdrości i uwodzeniu, dążeniu do dominowania. To historia o tęsknocie za lepszym światem i ciekawości nieznanego. To również dyskusja na temat, jak bardzo powierzchowna ocena rzeczywistości i siebie nawzajem, determinuje zachowania bohaterów.

Scenariusz, reżyseria: Grażyna Filipowicz-Karp

Obsada: Klaudia Siedlecka, Joanna Dąbrowska, Magdalena Zygmunt, Daria Walendziewicz, Joanna Sidor, Natalia Stefanowicz, Martyna Grygieńć, Damian Siejwa,  Dawid Miszkiel

Premiera spektaklu odbyła się podczas XIII Ogólnopolskich Spotkań Teatralnych WTOOPA Suwałki 2019 2.01.2019 r.

Suwałki SOK KO KO KO 14.02.2019

Szczegóły

Data:
14 lutego 2019
Czas:
17:00

Organizator

SUWALSKI OŚRODEK KULTURY

Miejsce

Sala Kameralna SOK
Papieża Jana Pawła II 5
Suwałki, 16-400 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
soksuwalki.eu
Top