Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie zaproszenia

  • This wydarzenie has passed.

Biegaj z RESO – trening z Arkiem Ostaszewskim

11 lutego 2018, godz. 09:00

Biegaj z RESO – trening z Arkiem Ostaszewskim

Wracamy z akcją „Biegaj z RESO” czyli niedzielne poranki biegowe. Pierwszym z trenerów jest Arek Ostaszewski. Co prawda na stałe mieszka w Białymstoku, ale śmiało można powiedzieć, że jest to „nasz człowiek”. Mocno identyfikuje się z Suwałkami i Suwalszczyzną, bo tu się wychował i tu znajduje się jego rodzinny dom.
Przygodę z bieganiem rozpoczął w 2013 roku i w zaledwie 4 lata osiągnął tzw. poziom „TOP AMATOR”. Zdecydowanie wyróżniający się zawodnik w naszym regionie, który z biegu na bieg stale rozwija się i osiąga postawione cele. Jednym z nich Projekt „Maraton w 2:30″, czyli ukończenie biegu na królewskim dystansie w czasie 2h30. I jest na dobrej drodze🏃‍♂🏃‍♂. W minionym roku w Rzeszowie osiągnął bardzo dobry wynik 2.35.04, który wyraźnie wskazuje, że cel jest blisko.
Arek, to niezwykle sympatyczna a zarazem ciekawa postać. W niedzielę oprócz tego, że podzieli się z Wami wiedzą nt. treningu biegacza, to także opowie o swoich planach i najbliższych wyzwaniach.

A tymczasem widzimy się po krótkiej przerwie w najbliższą niedzielę (11.02.2018 r.). Biegaj z RESO – trening z Arkiem Ostaszewskim

Suwałki Reso rozbiegane Suwałki

Szczegóły

Data:
11 lutego 2018
Czas:
09:00 - 11:00

Organizator

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach
Strona internetowa:
www.osir.suwalki.pl
Top