Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie zaproszenia

  • This wydarzenie has passed.

Powitanie Lata – koncert

22 czerwca 2018, godz. 19:00

Powitanie Lata – koncert

W Suwałkach zagra gwiazda nurtu disco polo oraz muzyki dance, zespół Power Play. Ich koncerty to niepowtarzalny styl, doskonałość dźwięku i nowoczesnych brzmień, gwarancja niesamowitych przeżyć i dobrej zabawy, która na długo zostaje w pamięci! Przed występem gwiazdy wieczoru publiczność rozgrzeje zespół InFactor.

Piątek, 22.06.2018, godz. 19:00-22.00

plac Marii Konopnickiej

wstęp wolny

Znani z ognistego temperamentu i niezwykłej przebojowości członkowie zespołu POWER PLAY, z natury nie lubią robić wokół siebie dużego szumu, ale gdy tylko pojawią się na scenie, potrafią zaczarować ludzi tak, że nogi same rwą się do tańca. Jak sami mówią o sobie: „Cieszymy się, że muzyka, którą tworzymy potrafi bawić sprawiając, że na twarzy wielu osób pojawia się uśmiech”. Żywe instrumenty towarzyszące im podczas koncertów sprawiają, że muzyka w ich wykonaniu to niepowtarzalny styl, doskonałość dźwięku i nowoczesnych brzmień, a każda impreza z udziałem POWER PLAY to niesamowite przeżycie i gwarancja dobrej zabawy, która na długo pozostanie w pamięci.

Twórcy takich hitów jak „Zawsze coś (oj tam oj tam)”, „Co ma być to będzie”, czy „Lubisz to lubisz”, Power Play to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiej sceny muzyczno-rozrywkowej, zdobywcy wielu nagród na Ogólnopolskich festiwalach muzyki disco polo & dance.

Początki grupy Power Play to rok 2001. Zespół powstał z inicjatywy lidera – Sylwestra Gazdy. Power Play koncertuje dla Polonii na całym świecie, miedzy innymi w USA i wielu krajach europy. W roku 2016 zespół zdobył Poczwórną Platynę za singiel „Co ma być to będzie”, rok 2017 to singiel „Lubisz to lubisz”, dzięki

któremu zespół pochwalić się może płytą Diamentową.

http://soksuwalki.eu/podwojny-koncert-na-powitanie-lata/

Suwałki SOK powitanie lata 2018

Szczegóły

Data:
22 czerwca 2018
Czas:
19:00 - 22:00

Organizator

SUWALSKI OŚRODEK KULTURY

Miejsce

Plac Marii Konopnickiej
Noniewicza 71
Suwałki, podlaskie 16-400 Polska
+ Google Map
Top