SUWALSKI OŚRODEK KULTURY zaprasza na zabawę po suwalsku, czyli potańcówkę z kapelą ZPiT Suwalszczyzna. Początek sobota, 18 kwietnia o godz. 19.00 w sali Różanej restauracji Na Starówce, ul. Chłodna 2. Będzie okazja się nauczyć tańców suwalskich przy pomocy tancerzy i muzyków kapeli Zespołu Pieśni i Tańca „Suwalszczyzna”.
Potańcówka z kapelą ZPiT Suwalszczyzna
Data:
18 kwietnia 2015, godz. 19:00 - 18 kwietnia 2015,
Miejsce: Sala Różana restauracji Na Starówce









