Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie zaproszenia

  • This wydarzenie has passed.

Ogólnopolski Przegląd Zespołów Muzycznych „Na Dywaniku u Marii”

18 sierpnia 2017, godz. 20:00

26 zespołów zgłosiło się do udziału w Ogólnopolskim Przeglądzie Zespołów Muzycznych „Na Dywaniku u Marii”. Na placu Marii Konopnickiej wystąpi siedem z nich. Pierwszy koncert już 14 lipca. Przy okazji przeglądu odbędzie się konkurs fotograficzny z atrakcyjnymi nagrodami!

Jury przeglądu „Na Dywaniku u Marii” nie miało łatwego wyboru. Chęć występu na dywanowej scenie na pl. Marii Konopnickiej zgłosiła rekordowa ilość kapel, które prezentowały wysoki poziom. Ostatecznie jurorzy, którzy dysponowali siedmioma terminami, wybrali zespoły, kierując się tym, by stworzyć spójny i ciekawy program, z uwzględnieniem specyfiki miejsca, charakteru odbiorców, repertuaru i możliwości kalendarzowych zespołów.

Suwałki Na Dywaniku u Marii koncerty

„Na Dywaniku u Marii” na placu Marii Konopnickiej zagrają:
Wszystkie koncerty o godz. 20:00. Wstęp wolny

18.08 – Ad Astra (Warszawa)

25.08 – Koniec Listopada (Biała Podlaska)

Niektóre z tych zespołów, a być może wszystkie, następnego dnia będzie można usłyszeć też na koncercie w BLACK PUB KOMIN. Szczegóły wkrótce!


Tegoroczny przegląd „Na Dywaniku u Marii” to nie tylko muzyka. Specjalnie dla miłośników fotografii ogłaszamy dwa konkursy fotograficzne.

Konkurs na najciekawszą fotografię z koncertów odbywających się w cyklu „Na Dywaniku u Marii”
Wystarczy przyjść na koncert i zrobić zdjęcia, a potem wysłać od 3 do 7 fotografii na adres pawel.bydelski@soksuwalki.eu do 15 września 2017 roku*. Nagroda: voucher na 7m2 wydruku w technice Latex, ufundowana przez producenta fototapet najwyższej jakości drukarnię Xpression.

Konkurs na najciekawszą sesję zdjęciową z przydzielonym zespołem-uczestnikiem „Na Dywaniku u Marii”
Fotografów zapraszamy do zgłoszenia się drogą mailową: paweł.bydelski@soksuwalki.eu. Chętni otrzymają kontakt do wybranego zespołu i będą mogli umówić się na specjalną sesje. Efekty w postaci od 3 do 7 zdjęć będzie trzeba przesłać do Pawła Bydelskiego na powyższy adres do 15 września 2017 roku*. Nagroda: voucher na – 7m2 wydruku w technice Latex, ufundowana przez producenta fototapet najwyższej jakości drukarnię Xpression.
* Przesłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację w kontekście promocji imprezy oraz w celu przeprowadzenia konkursu

Szczegóły

Data:
18 sierpnia 2017
Czas:
20:00
Strona internetowa:
http://soksuwalki.eu

Organizator

SUWALSKI OŚRODEK KULTURY

Miejsce

Plac Marii Konopnickiej
Noniewicza 71
Suwałki, podlaskie 16-400 Polska
+ Google Map
Top