Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie zaproszenia

  • This wydarzenie has passed.

„Majster Festiwal Siły – Pojedynek Gigantów”

11 sierpnia 2019, godz. 12:00

plakat OSIR_siłacze 2019_wyr

W niedzielę 11 sierpnia na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Wojska Polskiego 17, pojawią się najsilniejsi zawodnicy z całego kraju aby wziąć udział w konkurencjach siłowych rozgrywanych podczas zawodów „Majster Festiwal Siły – Pojedynek Gigantów”. Wydarzenie od kilku lat związane jest z obchodami „Dni Suwałk” i odbywającym się Jarmarkiem Kamedulskim.

 

W tym roku zmianie uległo miejsce wydarzenia. Organizatorzy, czyli Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach oraz Majster Centrum Narzędziowe organizują tegoroczną edycję imprezy na zmodernizowanym stadionie lekkoatletycznym. W ostatnich latach stadion był areną zmagań lekkoatletów podczas Mistrzostw Polski. Tego lata na murawie oraz bieżni wystąpią jedni z najsilniejszych ludzi w kraju. Zmiana podyktowana jest rosnącym z roku na rok zainteresowaniem publiczności. Dodatkowo zgromadzona widownia będzie mogła skorzystać z trybun na stadionie co wpłynie na komfort podczas podziwiania zmagań siłaczy.

Już od godziny 12:00 przed suwalczanami wystąpi sześciu czołowych zawodników z Polski: Tomasz Lademann, Dariusz Wejer, Michał Węglicki, Jakub Szczechowski, Mariusz Dorawa oraz Mariusz Pachut. Sędzią głównym zawodów będzie Mariusz Pudzianowski, ośmiokrotny Mistrz Polski Strongman, sześciokrotny Mistrz Europy Strongman, pięciokrotny Mistrz Świata Strongman oraz trzykrotny drużynowy Mistrz Świata Par Strongman. Pomagać mu będzie Grzegorz Skowroński – Mistrz Świata Strongman Amatorów w kategorii 105 kg, który to tytuł wywalczył na zawodach Arnold Classic w 2016 roku.

Widowiskowa rywalizacja w takich konkurencjach jak: spacer farmera, wyciskanie belki, martwy ciąg czy też przenoszenie kegów, gdzie oprócz ponadprzeciętnej siły liczy się także technika i ogólna sprawność, co roku przyciąga liczne grono pasjonatów sportów siłowych.

Podobnie jak w latach ubiegłych partnerem strategicznym wydarzenia FESTIWAL SIŁY – POJEDYNEK GIGANTÓW jest Marka MAJSTER (sklep stacjonarny ul. Raczkowska 151, sklep internetowy www.majsteronline.pl). Centrum narzędziowe Majster to lider na rynku północno-wschodniej części Polski, oferujący najwyższej jakości narzędzia, fachowe doradztwo oraz konkurencyjne ceny.

W przerwie zawodów swoich sił będą mogli spróbować kibice, dla których Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach wspólnie z marką MAJSTER przygotowali specjalne konkurencje oraz wartościowe upominki.

Dodatkowo z myślą o najmłodszych kibicach zostanie przygotowana specjalna strefa dla dzieci. Mnóstwo atrakcji zostanie zapewnionych przez animatorów z firmy Pióropusz oraz MidiCentrum. Ponadto każde dziecko będzie mogło skorzystać z różnorodnych tzw. dmuchańców m.in. dmuchanego placu zabaw. Warto zaznaczyć, iż sponsorem strefy jest suwalska Hurtownia Elektryczna Elektromil.

Po raz pierwszy podczas jednej z przerw w czasie imprezy Majster Festiwal Siły – Pojedynek Gigantów odbędzie się jedyny w swoim rodzaju pokaz mody odzieży roboczej. W niezwykły sposób pokazane zostaną w nim ubrania robocze i ochronne. Ubiór to ważny element w pracy. Nowoczesne modele i wzory ubrań roboczych sprawiają, że komfort pracy jest wyższy, a pracownik jako wizytówka swojej firmy godnie ją reprezentuje. Dlatego też dzięki ogromnej wyobraźni i umiejętnościom krawieckim.

plakat

Szczegóły

Data:
11 sierpnia 2019
Czas:
12:00 - 15:00

Miejsce

Stadion Lekkoatletyczy
Wojska Polskiego 2
Suwałki, podlaskie 16-400 Polska
+ Google Map
Top