Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie zaproszenia

  • This wydarzenie has passed.

Double Kick Tour w Black Pub Komin

1 maja 2019, godz. 19:00

Black PUB Komin zaprasza na koncert Double Kick Tour – 1 maja, godz. 19-22, zagrają: Put’ Solntsa, Amalgama RU, Amnestia PL.

Double Kick Tour – hymny bojowe i liryka samotności. Chłód wiatrów północnych oraz gorący oddech ówczesnego miasta. Battle Thrash oraz Melodic Rock podczas jednego koncertu! Unikatowa możliwość poznać dwa różne światy w trakcie jednego wieczoru!

Put Solnca (Путь Солнца) to zespół który zrobi szaloną imprezę tak jak w małym klubie tak i na dużym festiwalu! Podczas ich występu nie da się usiedzieć w miejscu: będziecie szaleć z nimi i śpiewać refreny i nawet język rosyjski nie będzie wam potrzebny! Put’ solnca – to jest unikatowy gatunek, Pagan Thrash Metal który łączy w sobie patriotyczne teksty i brutalne klimaty, sięgające szczytu dynamiki i mocy scenicznej. Zespół współdzielił scenę z Megadeth, Vader, Ensiferum, Destruction, Exumer i wieloma innymi.
Путь Солнца – Moscow, RU
https://putsolntsa.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/putsolnca.russia/
https://www.instagram.com/putsolntsa/
https://www.youtube.com/channel/UCATxluj-lCiitD_EoS3P4nw
www.putsolnca.org
https://vk.com/putsolnca

Amalgama to zespół który w roku 2001. Grają rok melodyczny który może przypominać miks takich zespołów jak Scorpions, Manowar oraz Judas Priest. Na dzień dzisiejszy zespół zagrał ponad 200 koncertów, był supportem gwiazd takich jakUdo Dirkschneider (U.D.O.), W.A.S.P., Grave Digger, Paul di Anno (ex Iron Maiden), Blind Guardian, Dragonforce, Gorky Park i wielu innym.
AMALGAMA
http://amalgama-band.ru/
https://www.facebook.com/groups/amalgamaband/

https://vk.com/amalgamaband

Amnestia to jest ekipa z północno-wschodniej Polski, która sieje metalowe zniszczenie wszędzie tam, gdzie się pojawi. Zdobywając serca kolejnych fanów, brną do przodu, wciągając tłumy w to muzyczne szaleństwo.

Double Kick

Szczegóły

Data:
1 maja 2019
Czas:
19:00 - 22:00

Organizator

Pub Komin

Miejsce

Pub Komin
ul. E. Plater
Suwałki, 16-400 Polska
+ Google Map
Top