Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie zaproszenia

  • This wydarzenie has passed.

Biblioteka zaprasza dzieci na spotkanie z Jarosławem Kaczmarkiem

5 grudnia 2018, godz. 16:30

Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Suwałkach zaprasza dzieci na spotkanie z Jarosławem Kaczmarkiem i jego najnowszą książką „Skoczkowie. Tajemnice mistrzów” w środę 5 grudnia 2018 r. o godz. 16:30. Wstęp wolny.

„Skoczkowie. Tajemnice mistrzów” to książka, która zachwyci wszystkich pasjonatów sportu, a w szczególności fanów skoków narciarskich. To wciągająca opowieść, pełna zdjęć, ilustracji i zabawnych rysunków.

Z lektury książki dowiesz się między innymi:
• Jaką magiczną moc ma bułka z bananem
• Co to jest telemark
• Dlaczego wiatr jest tak ważny w tym sporcie
• Jak uzyskać najwyższe noty za styl
• Jak zmieniał się styl skoków narciarskich.

Ponadto poznasz bliżej tytułowych mistrzów. Adam Małysz, Noraki Kasai, Simon Ammann, Robert Johansson, Kamil Stoch to tylko wybrani wielcy skoczkowie opisani w tej książce. Ich historie poruszą cię i wciągną na długie godziny.  „Skoczkowie. Tajemnice mistrzów” to też porcja liczb i fachowej wiedzy o skokach narciarskich. Autor zadbał, by odkryć przed tobą większość tajemnic tej fascynującej dyscypliny. Poznasz szczegółowo zasady rozgrywania zawodów i punktacji oraz dowiesz się, jak wyglądają poszczególne etapy skoku. W książce znajdziesz też wiele ciekawostek, anegdot i smaczków, dzięki którym lepiej poznasz tajemnice mistrzów podniebnych skoków. Odlotowej lektury!
Książka „Skoczkowie. Tajemnice mistrzów” spodoba się nie tylko miłośnikom skoków narciarskich. Napisana językiem przyjaznym dla młodego człowieka, pełna pięknych zdjęć, ilustracji i zabawnych rysunków stanowi porządną dawkę wiedzy dla każdego fana sportu.
Autorem książki jest Jarosław Kaczmarek, zawodowy opowiadacz, który wraz z przyjaciółmi z „Grupy Studnia O” opowiada dzieciom i dorosłym baśnie, legendy i historie współczesne. Ilustracje do książki wykonali Marcin Wicha i Tomasz Pieńczak.

Szczegóły

Data:
5 grudnia 2018
Czas:
16:30 - 17:00

Organizator

BIBLIOTEKA PUBLICZNA IM. MARII KONOPNICKIEJ w Suwałkach
Strona internetowa:
www.bpsuwalki.pl

Miejsce

Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Suwałkach
ul. Emilii Plater 33A
Suwałki, 16-400 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
www.bpsuwalki.pl
Top