Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie zaproszenia

  • This wydarzenie has passed.

Art-Plast. Rycerze

28 kwietnia 2018, godz. 11:00

Art-Plast. Rycerze

Sobota, 28.04.2018, godz. 11:00-13:00
plac Marii Konopnickiej

wstęp wolny

Dobrze wiemy, że każdy chłopiec i prawie każda dziewczynka marzyli kiedyś o byciu dzielnym rycerzem. Świetnie się składa, gdyż bohaterem kwietniowych familijnych plenerowych spotkań ze sztuką będą samodzielnie zaprojektowani i wykonani herbowi wojacy. Kto wie, może pojawi się również nadobna księżniczka, którą dzielni rycerze obronią przed smokiem?

Jak co roku, razem z wiosną wracamy na plac Marii Konopnickiej z plenerowymi spotkaniami ze sztuką. Podczas najbliższych warsztatów wykonamy wspólnie z materiałów plastycznych i odpadów typu tektura, czy tkanina rycerza. Dowiemy się również, czym na co dzień zajmował się rycerz, w czym chodził ubrany, z czego składała się rycerska zbroja i wielu innych przydatnych rycerzom rzeczy. Trzeba będzie także zaprojektować swojemu rycerzowi herb.

prowadzenie: Halina Mackiewicz

W razie niesprzyjającej aury zapraszamy do pracowni plastycznej CENTRUM Suwalskiego Ośrodka Kultury przy ul. Noniewicza 71 w Suwałkach (w sąsiedztwie placu M. Konopnickiej).

Spotkania z cyklu ART-PLAST uczą kreatywnego myślenia, działania w grupie i współpracy. Pokazują, że niekoniecznie trzeba mieć zdolności plastyczne, aby stworzyć coś niebanalnego i spędzić ciekawie czas.

http://soksuwalki.eu/art-plast-rycerze/

Suwałki SOK Art-Plast

Szczegóły

Data:
28 kwietnia 2018
Czas:
11:00 - 13:00

Organizator

SUWALSKI OŚRODEK KULTURY

Miejsce

Plac Marii Konopnickiej
Noniewicza 71
Suwałki, podlaskie 16-400 Polska
+ Google Map
Top