Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie zaproszenia

  • This wydarzenie has passed.

Nowenna przygotowująca do obchodów 300-lecia Miasta Suwałk

9 czerwca 2019, godz. 15:30

Prezydent Miasta Suwałk zaprasza do udziału w Nowennie przygotowującej do obchodów 300-lecia Miasta Suwałk. Z tej okazji 9 czerwca 2019 roku, od godz. 15.30, w Parku Konstytucji 3 Maja odbędzie się piknik rodzinny podczas którego wystąpią: zespół Przeroślaki, soliści Studia Piosenki Świetlik z Suwalskiego Ośrodka Kultury oraz zespół Wspomnień Czar (Stowarzyszenie Twórczych Seniorów Rozłogi).

Tegoroczna Nowenna będzie wspomnieniem 20. rocznicy wizyty Papieża Jana Pawła II na Suwalszczyźnie. W związku z tym zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie na najsmaczniejszą kremówkę papieską (regulamin w załączniku). Uczestnicy wydarzenia będą mieli także okazję spróbować „Wigierskich smaków Jana Pawła II”, które specjalnie na tę okazję przygotuje i ufunduje Piekarnia Cymes.

Wydarzenie zakończy msza święta koncelebrowana pod przewodnictwem Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Jerzego Mazura (początek o godz. 18.00) na placu przed pomnikiem św. Jana Pawła II oraz koncert ku czci Papieża w 20. rocznicę wizyty w Diecezji Ełckiej i na Ziemi Suwalskiej w wykonaniu zespołu Ocean Życia.

Szczegóły

Data:
9 czerwca 2019
Czas:
15:30 - 17:00
Top