Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie zaproszenia

  • This wydarzenie has passed.

W Pub Komin znowu zawrze. Lamia Reno – rock’n’roll Gdańsk & Motör Dead – punk Olsztyn

10 marca 2018, godz. 20:00

Lamia Reno, 10 marca,  w godz. 20.00-23:59 zagra w Black Pub Komin. Wstęp 15 PLN. Jest to Kapela z Gdańska, nazwa grupy jest oczywiście swoistym hołdem złożonym filmowi „Seksmisja” i jednej z jego głównych bohaterek.

Zespół powstał na przełomie 2010/2011 roku, w roku 2014 wydali debiutancką płytę pod tytułem „Lamia Reno ” na której znalazło się dwanaście energetycznych rock’n’rollowych utworów orbitujących od rocka do punk rocka, pomiędzy 2014 a 2015 rokiem zespół zagrał kilka koncertów a kilka utworów z debiutanckiej płyty dzięki dużej dawce energii, ciekawym aranżom i interersującym tekstom jak tytułowa „Lamia Reno ”, „ Dzieciaku ” , „Tereska” czy ich adaptacja szantowych klasyków „Bitwa ” i „24 Luty” stało się bardzo popularnych wśród słuchaczy i często granych przez nich na bis.

W grudniu 2015 wydali singiel „Idą Święta” który był zwiastunem delikatnych zmian w stylistyce muzycznej, kierując w stronę mocnego rocka. Równocześnie z wydaniem singla w zespole doszło do przetasowania składu, odszedł perkusista i drugi gitarzysta a ich miejsce zastąpili nowi muzycy nadając grupie nowy, świeży charakter.

W obecnym składzie zagrali już szereg koncertów i stworzyli trzy nowe utwory pod kątem drugiego krążka. Tegoroczny uczestnik międzynarodowego konkursu muzycznego EMERGENZA, gdzie w finale regionalnym zajęli trzecie miejsce wzbudzając swoimi występami dużo entuzjazmu wśród publiczności jak i Jury.

Obecny skład zespołu: Cinek – wokal gitara, Dudek – bas wokal, Lewy – gitara wokal, Dziki – perkusja

https://www.facebook.com/renolamia/

https://youtu.be/vMpIy8ojyR4


Drugi zespół to MOTÖR DEAD – grają szybko i treściwie,odcinają się od polityki, muzyka dla muzyki. Ich teksty są bardzo dosłowne, prześmiewcze, czasem wulgarne…

Skład zespołu: Maniek – wokal, Koza – gitara, Dziadek – bas, Milord – perkusja

https://www.facebook.com/motordead/

Suwałki Black Pub Komin

 

Po koncercie zapraszamy na taneczne after party do białego rana😊wstęp free.zagrają :Walik ,Rudi i Dj Ściszto !!!!

Szczegóły

Data:
10 marca 2018
Czas:
20:00

Organizator

Pub Komin

Miejsce

Pub Komin
ul. E. Plater
Suwałki, 16-400 Polska
+ Google Map
Top