Wigry wygrały w Chojnicach

Suwalskie Wigry wygrały 3:2 z Chojniczanką w Chojnicach w meczu I ligi piłki nożnej. Do przerwy Wigry prowadziły 2: 0 po golach: Kamila Adamka ( 5 min.) i Kamila Zapolnika ( 15 min.). Po przerwie gola dla Wigier strzelił Bartosz Biel ( 64 min.), a dla Chojniczanki Rafał Grzelak ( 47 min.) i Tomasz Mikołajczak ( 83 min. – z karnego). Od 79 min. Wigry grały w dziesiątkę po czerwonej kartce dla suwalskiego bramkarza Zocha.

Suwalczanie po 33 meczach zajmują 6 miejsce w tabeli z dorobkiem 47 pkt, bilans bramkowy 35:35. W tabeli prowadzą drużyny Zagłębia Lubin i Termalica Bruk- Bet Nieczecza, które wywalczyły już awans do ekstraklasy. Wigry w ostatniej kolejce zagrają w Suwałkach z Wisłą Płock, która zajmuje trzecie miejsce w tabeli i nie ma już szans na awans do ekstraklasy.