Poznaliśmy terminarz meczów o 7. miejsce w PlusLidze, które biało-niebiescy rozegrają z Aluronem CMC Wartą Zawiercie

Warto przypomnieć, że stało się tak z uwagi na porażki obu zespołów w 1/4 finału rozgrywek.

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki dwukrotnie musieli uznać wyższość Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Oba spotkania zakończyły się wynikiem 1:3. Nieco słabiej zaprezentowali się zawiercianie, którzy zanotowali dwie porażki z Jastrzębskim Węglem 0:3 i 1:3.

Rywalizacja z Aluronem CMC Wartą Zawiercie rozpocznie się 2 kwietnia, o godzinie 20:30 w Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena”.  Rewanżowe spotkanie zaplanowano na 8 kwietnia. Mecz w Zawierciu rozpocznie się o godzinie 17:30.  W przypadku remisu zostanie rozegrany tzw. „złoty set”, w formie dodatkowego tie-break’a.

Transmisje obu spotkań przeprowadzą telewizja Polsat Sport oraz Polskie Radio Białystok.

Terminarz meczów o 7. miejsce:

2.04.2021 / 20:30 / „Suwałki Arena” – Ślepsk Malow Suwałki – Aluron CMC Warta Zawiercie

8.04.2021 / 17:30 / „HWS Zawiercie” – Aluron CMC Warta Zawiercie – Ślepsk Malow Suwałki + ew. „złoty set”.