„Suwałki KICK-BOXING NIGHT”. Ważenie

„Suwałki KICK-BOXING NIGHT”. Ważenie

Już dziś, 13 listopada w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach przy ulicy Wojska Polskiego 2 o 20.00 utytułowani i klasowi fighterzy zaprezentują się szerokiemu gronu publiczności podczas drugiej odsłony „Suwałki Kick-Boxing Night”.

Dziś wieczorem dojdzie do pojedynków najlepszych zawodników w formułach K1, Muai Thai i Full Contact w tej części kraju.

W walce wieczoru, w kategorii do 81 kg, rękawice skrzyżuje Łukasz Wichowski, wychowanek najlepszego klubu kick-boxingu w Polsce – KS Piaseczno, walczący dla największej federacji w naszym kraju DSF Kick-boxing Challenge. DSF będzie reprezentował również Jan Lodzik, aktualnie najlepszy zawodnik w kraju w kategorii lekkiej.

Na ringu nie zabraknie również najlepszych zawodników klubu Panzer Suwałki. Podczas wielkiej gali, Suwalszczyznę reprezentować będą – Emil Korżyński w wadze do 68 kg, który stoczy pojedynek z zawodnikiem z Pułtuska oraz Dominik Szczodruch w wadze do 75 kg, który podczas pierwszej edycji „Suwałki Kick-boxing Night” odniósł efektowne zwycięstwo, pokonując rywala w pierwszej rundzie przez nokaut.

Gala w Suwałkach będzie znakomitą okazją do popularyzacji kickboxingu w północno-wschodnim rejonie Polski. Nic zatem innego jak mieć nadzieję, że Suwałki na stałe zagoszczą na mapie sportów walki.

Bilety do nabycia na stronie internetowej www.ebilet.pl oraz w salonie Empik – CH Plaza w Suwałkach, ul. Dwernickiego 15.

Głównymi organizatorami tego wydarzenia są Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach oraz klub Kickboxing Panzer Suwałki.

Uwaga! Dwie pierwsze osoby, które prześlą e-meila z hasłem „Kick-Boxing” na adres: dwutygodnik@bpsuwalki.pl otrzymają bezpłatne pojedyncze wejściówki. Do odbioru w redakcji Dwutygodnika Suwalskiego. Zainteresowanych o szczegółach odbioru wejściówek poinformujemy e-mailem.

źródło: strona internetowa OSiR

Top