W ostatnim dniu mistrzostw Polski juniorów w pływaniu do lat 15 rozegranych w Ostrowcu Świętokrzyskim z zawodników MUKS Olimpijczyk Suwałki najlepiej spisał się Piotr Sadłowski, który zajął siódme miejsce z czasem 54,57 sek. na 100 m st. dow. W eliminacjach P. Sadłowski uzyskał najlepszy czas 54,15 sek.

Inni zawodnicy MUKS Olimpijczyk Suwałki osiągnęli wyniki w Ostrowcu Świętokrzyskim:

Agata Krysa zajęła 50 miejsce na 100 m st. klas.( 1,28,92 sek.) i 65 miejsce na 100 m st. dow. ( 1,07, 28 sek.)

Arnold Plauszta – 43 miejsce na 100 m st. dow. ( 58,50 sek.) i 45 miejsce na 100 m st. grzb. ( 1,08, 03 sek.).

Przypomnijmy, że wczoraj Piotr Sadłowski z MUKS Olimpijczyk Suwałki wywalczył srebrny medal i tytuł wicemistrza Polski juniorów do lat 15 na dystansie 50 m. st. motylkowym  P.Sadłowski z czasem 26,14 wspólnie z Piotrem Kurleto z Krakowa zajęli drugie miejsce za Jakubem Smolińskim, który wynikiem 25, 18 sek. ustanowił rekord Polski w swojej kategorii wiekowej.