Słodki Mecz

Słodki Mecz

W mikołajki, 6 grudnia w I Liceum Ogólnokształcącym odbył się Słodki Mecz zorganizowany przez samorząd szkolny we współpracy z Młodzieżową Radą Miasta Suwałki.

Reprezentacja kadry pedagogicznej zmierzyła w wielu konkurencjach sportowych z uczniowską drużyną. W Sitkówce żeńskiej i męskiej lepsi byli uczniowie. Ale już w konkurencjach siłowo-wytrzymałościowych młode wilki oddawały pola weteranom. Np. niedoścignionym w robieniu pompek okazał się nauczyciel wf Tadeusz Hrynaszkiewicz. .

Wejściówką na Słodki Mecz,  były słodycze zbierane na potrzeby podopiecznych Świetlicy im. Dzieciątka Jezus sióstr Terezjanek. Podobne sportowe zajście odbyło się w II LO.

– Udało nam się zebrać w szkole dwa duże kartony łakoci – mówi Tomasz Nowalski, przewodniczący samorządu w I LO im. Konopnickiej, który organizował i zapraszał na imprezę wespół  z Gabrielą Grygieńć i Piotrem Przemielewskim. Zbieraliśmy też pieniądze na rzecz Krzysia,  8- letniego chłopca, chorego na ziarnicę złośliwą z przerzutami. Wspólnie z uczniami II LO udało się zebrać 2895,33 zł.

Autorem zdjęć prezentowanych poniżej jest Kacper Szturgulewski

 

 

 

 

Top