Niestety nie było niespodzianki w Chojnicach. W meczu I ligi piłkarskiej Chojniczanka wygrała 3:2 z Wigrami, chociaż to suwalski zespół prowadził 2:1.

Do przerwy prowadziła drużyna z Chojnic po golu Piotra Kieruzela zdobytym  z rzutu wolnego w 16 min. Na początku drugiej połowy spotkania wyrównał Kamil Adamek w 47 min. Kolejnego gola dla Wigier strzelił w 65 min. Kamil Zapolnik. Później gole zdobywali niestety  już tylko piłkarze Chojniczanki: Wojciech Lisowski ( 69 min.) i Paweł Zawistowski ( 73 min.). Niestety aż sześciu piłkarzy Wigier otrzymało żółte kartki: Adu Kwame, Zapolnik, Karankiewicz, Wichtowski, Kozak, Kądzior. Rywale trzykrotnie obejrzeli żółte kartoniki.

Skład Wigier: Salik- Bartkowski, Wichtowski, Jarzębowski ( od 74 min. Remisz), Adu Kwame, Kadzior, Augustyniak ( od 46 min. Kozak), Karankiewicz ( od 81 min. Wroński), Gąska, Zapolnik, Adamek.

Po sobotnich meczach 16 kolejki I ligi suwalskie Wigry zajmują 8 lokatę ze zdobytymi 20 pkt.

W ostatnim meczu pierwszej rundy I ligi Wigry zagrają 12 listopada o godz. 17.00 na stadionie przy ul. Zarzecze 26 ze Stomilem Olsztyn, który osiąga coraz lepsze wyniki w ostatnich spotkaniach.

źródło: 90minut.pl