Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej im. Tomka Godlewskiego

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej im. Tomka Godlewskiego

W następny weekend 14-15.12., w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach, odbędzie się już XIX edycja Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej im. Tomka Godlewskiego. Turniej jest jedną z najstarszych i najbardziej znanych charytatywnych imprez sportowych w Polsce, a z uwagi na międzynarodową obsadę turnieju jest o nim głośno także poza granicami naszego kraju.

Od trzech lat turniej składa się z dwóch części: rozgrywek młodzików i głównego turnieju. Dlatego też wzorem lat ubiegłych w najbliższy piątek (14.12) od godz. 9 w hali OSiR zmierzą się młodzicy z: Polonii Warszawa, Wisły Kraków, Lecha Poznań, Jagiellonii Białystok, Wisły Płock, Varsovii Warszawa oraz litewskiego Żalgirietis Wilno i gospodarze z AP Wigry Suwałki.

Oficjalna rywalizacja rozpocznie się w sobotę (15.12) o godz. 13 w hali OSiR. W tym roku swoją obecność zapowiedziało 6 drużyn: Reprezentacja Litwy, Reprezentacja Łotwy, Reprezentacja Polski Mundial 2002, Legia Warszawa Oldboys, Jagiellonia Białystok Oldboys oraz Drużyna Prezydenta Miasta Suwałk. A wszystko rozpocznie się już w czwartek (13 grudnia) o godz. 19 koncertem zespołu Kombii w SOK przy ul. Jana Pawła II 7.

Trochę wspomnień – Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej im. Tomka Godlewskiego 2017

Top