Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w pływaniu Osób Niepełnosprawnych.Bardzo udanie zakończyły się kilkudniowe zmagania niepełnosprawnych sportowców na pływalni w Szczecinie. W zawodach wzięli udział Joanna Mendak i Marcin Makar, na co dzień trenujących pod okiem Edwarda Deca. Nasi pływacy stawali na podium wielokrotnie.  Joanna Mendak w kategorii open wywalczyła:

1 miejsce w konkurencji 50 metrów stylem motylkowym, 2 miejsce w konkurencji 50 metrów stylem grzbietowym oraz 3 miejsce w konkurencji 50 metrów stylem dowolnym.

Marcin Makar w swojej kategorii wywalczył 2 miejsca w konkurencjach  200 i 400 metrów stylem dowolnym oraz 100 metrów stylem motylkowym. W konkurencji 100 metrów stylem dowolnym uplasował na trzecim miejscu.