Koncert KSW 4 BLUES w Rozmarino

Koncert KSW 4 BLUES w Rozmarino

Koncert zespołu KSW 4 BLUES w Rozmarino. Zapraszamy w sobotę – 17 lutego. Bilety – 10 zł z rezerwacją miejsca, wejściówka – 5 zł – sprzedaż przed koncertem. Zapraszamy na spotkanie z autorską muzyką, która przeniesie Was wprost do krainy delty Missisipi, gdzie powietrze pełne jest bluesa.

Zespół tworzą :
Rafał Chirowski – vocal, gitara
Tomasz Sroka – instrumenty perkusyjne
Krzysztof Wydro – harmonijka ustna, gitara, flet

Rafał Chirowski to gliwiczanin, z wykształcenia i zawodu DJ oraz prezenter radiowy. Aktualnie można go usłyszeć w radiu CCM.
Muzykuje w sposób, w jaki czynili to dawni amerykańscy pieśniarze – z gitarą pod pachą odwiedza różne miejsca, często spontanicznie dołączając do spotkanych przypadkowo muzyków.
Kompozycje, których stylistyka mocno osadzona jest w muzyce południa Stanów Zjednoczonych, są prostymi i nierzadko bardzo osobistymi tekstami autorstwa samego artysty.

Tomasz Sroka – muzyk, perkusista. Swoją przygodę z perkusją rozpoczął w 2002 roku. Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej w Dąbrowie Górniczej. Nauka w klasie Henryka Kierskiego dała mu solidne podstawy do dalszego rozwoju swojego talentu. Porusza się w wielu gatunkach muzycznych od Rocka po Jazz pozostając otwartym na nowoczesne gatunki muzyczne. Brał udział w warsztatach i kursach prowadzonych m.in. przez Bernarda Maselego, Cezarego Konrada, Nippy’ego Noya. W swojej twórczości stawia przede wszystkim na otwartość oraz autentyczność.

Krzysztof Wydro – człowiek grający na harmonijce zwany dalej harmonijkarzem.  Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w Szkole Muzycznej ucząc się gry na gitarze klasycznej. Gra na gitarze slide oraz flecie prostym. Współpracował z wieloma zespołami nurtu bluesowego i rockowego n.in.: Pin i Zielony, Pasaż Mały, Meinusch Project, Incluz, Highway, Orkiestra Męska, Move Me Tato, z duetem Janusz Żywiec Starczynowski&Sławomir Woźniak, STEREO TYP. Harmonijkarz w duecie Kuś&Wydro. Związany z sekcją muzyczną Scholi „Latorośle” przy kościele NSPJ w Bytomiu.
W październiku 2015 zagrał gościnnie w Teatrze Nowym w Zabrzu z zespołem Highway. Z tego wydarzenia zespół wydał płytę „Śląski Blues – koncert”
Wyróżniony w konkursie SOLO ŻYCIA 2016. Nominowany w kategorii Kultura do nagrody „Muzy 2016” – nagrody Prezydenta Bytomia
Współzałożyciel formacji – KSW 4 BLUES, która w kwietniu 2016 roku wydała płytę pn. „KUNDEL”.W 2017 roku ukazała się druga płyta KSW 4 BLUES
„Żyć albo Rzyć”
Członek Śląskiego Jazz Clubu. Popularyzator bluesa – Pomysłodawca i współorganizator festiwalu BLUES BANA Bytomski Tramwaj Bluesowy, który jeździ już od 2013 roku.

Top