Kandydaci do Włóczni Jaćwingów poszukiwani

Kandydaci do Włóczni Jaćwingów poszukiwani

Do 29 stycznia można zgłaszać kandydatów do nagród Prezydenta Miasta Suwałk „Włócznia Jaćwingów”.

Zmienia się termin i formuła wydarzenia. „Włócznie Jaćwingów” wracają do karnawałowego kalendarza imprez i zostaną połączone z Balem Karnawałowym Prezydenta Miasta Suwałk, który odbędzie się w hali OSiR w ostatnią sobotę karnawału, czyli 2 marca. Rozpocznie się o godz. 19.
Na stronie internetowej Urzędu Miejskiego jest już informacja o naborze wniosków do nagrody. Organizatorzy zachęcają do zgłaszania swoich kandydatów. Jeśli jakaś osoba, podmiot, zespół, stowarzyszenie powinien zostać doceniony za wybitne osiągnięcia i sukcesy oraz zasługi na rzecz Miasta Suwałki za rok 2018, to organizatorzy zachęcają do składania wniosków. Każdy może zgłosić swojego kandydata.
Dodatkowo, organizatorzy czekają na zgłoszenia do nagrody przedsiębiorców, którzy zasługują na uhonorowanie „Włócznią Jaćwingów” za produkt lub usługę, które są przedmiotem ich działalności i cieszą się uznaniem konsumentów. Warunkiem jest prowadzenie działalności gospodarczej przez danego przedsiębiorcę na terenie Suwałk.
Wnioski można nadsyłać drogą elektroniczną na adres: ktp@um.suwalki.pl lub składać w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miejskiego w Suwałkach przy ul. Mickiewicza 1, pokój nr 5. Wzór wniosku można pobrać ze strony www.um.suwalki.pl
Finał plebiscytu i rozdanie „Włóczni Jaćwingów” nastąpi na Balu Karnawałowym Prezydenta Miasta Suwałk. W programie imprezy organizatorzy przewidzieli świetną zabawę i szereg atrakcji. Pierwszą z nich jest znakomita para prowadzących. Kto to taki, dowiemy się już wkrótce. Muzyczną gwiazdą wieczoru będzie grupa Poparzeni Kawą Trzy, która zagra dla gości balu specjalny koncert. Natomiast podczas całego balu do tańca przygrywać będzie zespół Omen Band. Bilety trafią do sprzedaży już wkrótce.

Top