BEZPŁATNE KURSY SZKOŁY RODZENIA

BEZPŁATNE KURSY SZKOŁY RODZENIA

Szpital Wojewódzki im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach informuje, iż dzięki wsparciu ze środków Urzędu Miasta realizuje bezpłatne kursy Szkoły Rodzenia. Kursy skierowane są do mieszkanek Suwałk, a warunkiem przystąpienia jest co najmniej 3 miesięczny okres zameldowania na terenie miasta Suwałk. Do uczestnictwa zapraszamy kobiety w ciąży wraz z partnerami.

Dzięki wieloletniej współpracy z władzami Miasta Suwałk w zakresie realizacji edukacji przedporodowej dla mieszkańców Suwałk Szkoła Rodzenia przy Szpitalu Wojewódzkim w Suwałkach wyposażona jest w nowoczesny sprzęt i aparaturę medyczną, umożliwiający uczestniczkom ćwiczenia czy monitorowanie parametrów płodu.

Dzięki edukacji przedporodowej kobiety ciężarne i ich rodziny uzyskują możliwość profesjonalnych porad i wskazówek, których efektem jest lepsze przygotowanie do rodzicielstwa, zwiększenie poczucia bezpieczeństwa, zmniejszenie stresu i lęku związanego z porodem i nową sytuacją życiową.

Realizowane zajęcia kształtują prozdrowotne postawy i uczą unikania antyzdrowotnych zachowań i nawyków przyszłych rodziców w okresie przedkoncepcyjnym, w okresie ciąży i połogu.

 

Szczegółowe informacje na temat zajęć w Szkole Rodzenia pod nr telefonu 87 5629 237 lub 509 500 477

217/2019

Top