Halowe zawody lekkoatletyczne

Halowe zawody lekkoatletyczne

11 styczna w suwalskiej hali OSiR odbyła się druga runda Halowych Zawodów w Lekkoatletyce o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk.Młodzi lekkoatleci rywalizowali w dwóch grupach: grupa młodsza- rok urodzenia 2006 r. i młodsi oraz grupa starsza- rok urodzenia 2004-2005. Poniżej przedstawiamy najlepsze wyniki w konkurencjach:

piłka lekarska dziewcząt mł.:
1. Kornelia Nowikowska – SP4 – 9,54
2. Martyna Mendak – SP2 – 7,59
3. Emilia Mętel – SP4 – 7,57

piłka lekarska chłopców mł.:
1. Ernest Szlaużys – SP11 – 8,63
2. Szymon Czyżewski – SP4 – 8,47
3. Edwin Niewulis – SP4 – 7,93

36 ppł. dziewcząt mł:
1. Julia Marcinkiewicz – SP11 – 6,80
2. Klaudia Dobkiewicz – SP11 – 7,04
3.Natalia Gugnowska – SP6- 7,10

36 ppł. chłopców mł:
1.Mateusz Rzodkiewicz – SP4 – 7,07
2. Karol Kamiński – SP7 – 7,14
3. Ernest Szlaużys – SP11 -7,16

wzwyż dziewcząt mł.:
1. Aleksandra Hołub – SP11 – 145
2. Natalia Kachnowska – SP11 – 140
3. Gabriela Szczodruch – SP11 – 135

wzwyż chłopców mł.:
1. Karol Gulbierz – SP4 – 140
2. Julian Rzatkowski – SP4 – 135
3. Karol Puchłowski – SP4 – 125

5-skok dziewcząt mł.:
1.Natalia Gugnowska – SP6 – 10,92
2. Nadia Dydzińska – SP6 – 10,47
3.Julia Marcinkiewicz – SP11 – 10,24

5-skok chłopców mł.:
1.Jakub Kiec – SP6 – 10,70
2. Karol Kamiński – SP7 – 10,55
3.Edwin Niewulis – SP4 – 10,20
36 dziewcząt mł:
1. Natalia Gugnowska – SP6 -5,95
2. Agata Kołpak – SP7 – 5,98
3. Nadia Dydzińska – SP6 – 6,07

36 chłopców mł:
1. Mateusz Rzodkiewicz – SP4 – 5,68
2. Jakub Kiec – SP6 – 5,83
3. Karol Kamiński – SP7 – 5,99

kula dziewcząt mł:
1. Kornelia Nowikowska – SP4 – 9,49
2. Garbiela Szczodruch – SP11 – 7,68
3. Emilia Mętel – SP4 – 7,53

kula chłopców mł:
1.Juliusz Grabowski -SP4 – 7,49
2. Karol Gulbierz – SP4 – 7,49
3. Edwin Niewulis – SP4 – 7,37

5-skok dziewcząt st:
1. Anna Kapla – SP11 – 12,02
2.Weronika Bierdzio – SP11 – 11,53
3. Oliwia Biziewska – SP11 – 11,15

5-skok chłopców st:
1. Miłosz Sobolewski – SP Poddubówek – 13,67
2. Jakub Ołów – SP7 – 12,83
3. Paweł Ćwikowski – SP4 – 12,78

kula dziewcząt st:
1. Julia Sawicka – SP6 – 9,15
2. Kaja Safinowska – SP11 – 8,66
3. Natalia Świacka – SP5 – 8,62

kula chłopców st:
1.Franciszek Dadura – SP4 – 10,49
2. Piotr Konopko – SP4 – 10,49
3. Bartosz Taraszkiewicz – SP7 – 10,29

wzwyż dziewcząt st:
1.Wiktoria Miłowicka – SP11 – 155
2. Weronika Bierdzio – SP11 – 145
3. Maja Niewiarowska – SP11 – 145

wzwyż chłopców st:
1. Piotr Konopko – SP4 – 180
2. Kacper Taraszkiewcz – SP4 – 160
2. Paweł Ćwikowski – SP4 – 160
3. Adam Leśniewski – SP4 – 160

36 ppł dziewcząt st:
1. Anna Kapla – SP11 – 6,37
2. Julia Słabińska – ZS2 – 6,38
3. Weronika Bierdzio – SP11 – 6,49

36 ppł chłopców st:
1.Paweł Gulbierz – SP4 – 6,03
2. Rafał Kopko – ZS2 – 6,22
3. Piotr Konopko – SP4 – 6,31

36 m dziewcząt st:
1. Anna Kapla – SP11 – 5,57
2. Julia Słabińska – ZS2 – 5,68
3. Oliwia Biziewska – SP11 – 5,71

36 m chłopców st:
1.Paweł Gulbierz – SP4 – 5,14
2. Rafał Kopko – ZS2 – 5,16
3. Adam Leśniewski – SP4 – 5,16

Oszczep dziewcząt
1.Nowikowska Kornelia -SP 4-24.00m,
2.Kachnowska Natalia – Sp11-22.84m,
3.Emilia Mętel – Sp4-22.21m

Chłopców
1.Karol Gulbierz-Sp4-26.78m,
2.Kacper Kalinowski-SP7-24.03m,
3.Ernest Szlaużys-Sp11-23.56m

źródło: LUKS Hańcza Suwałki

Top