Szkoła Podstawowa nr 10 w Suwałkach najlepsza w województwie podlaskim w siatkówce halowej chłopców.

Złoty medal i jednocześnie tytuł Mistrza Województwa Podlaskiego w siatkówce halowej chłopców zdobyli uczniowie Szkoły Podstawowej  nr 10 w Suwałkach wygrywając z ZSP nr 4 Białystok.

Najlepszym zawodnikiem suwalskiego zespołu został Patryk Harackiewicz, a MVP Igrzysk Młodzieży Szkolnej Michał Jarmołowski.

W szerokim finale Igrzysk Województwa Podlaskiego w siatkówce chłopców uczestniczyło 8 zespołów wyłonionych w igrzyskach powiatowych, a następnie w półfinałach wojewódzkich. Turniej finałowy Igrzysk został rozegrany w sali sportowej ZSP nr 4 Białystok z udziałem czterech najlepszych zespołów: SP nr 2 z Moniek, SP nr 1 z Sokółki,  ZSP nr 4 z Białegostoku i SP nr 10 z Suwałk

W pierwszym półfinale drużyna z Białegostoku pokonała zawodników z Moniek 2:0 , natomiast w drugim półfinale suwalczanie wygrali 2:0 (25:11, 25:9) z SP nr 1 Sokółka.

Brązowy medal zdobyła drużyna z Sokółki wygrywając z Mońkami 2:0

Złoty medal  w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Siatkówce chłopców zdobyła drużyna ze  Szkoły Podstawowej nr 10 w Suwałkach wygrywając 2:0 (25:13, 25:16) z zawodnikami z Białegostoku.

Skład mistrzowskiej drużyny: Michał Jarmołowski, Patryk Harackiewicz, Oskar Chwieduk, Albert Panasiewicz, Miłosz Jaśkiewicz, Maksymilian Werpachowski, Adrian Żukowski, Jakub Żukowski, Mateusz Rojek, Bartosz Pawluczyk, Adrian Andruszkiewicz., Łukasz Chałko, Jakub Meller, Kacper Chmielewski, Damian Bartłomiej.