W pierwszym meczu I ligi rozegranym w Suwałkach po przerwie zimowej piłkarze Wigier wygrali 2:0 z Pogonią Siedlce. Gole dla Wigier zdobyli; Bogusz w 62 min. i Rybicki w 73 min. Od 83 min. Pogoń grała w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Paluchowskiego za brutalny faul na bramkarzu Wigier. Skład Wigier: Zoch – Remisz, Żyro, Sokołowski, Klimala ( od 60 min. Radecki), Bogusz, Rybicki, Iorga, Spychała, Pilipczuk, Gąska.

To drugie zwycięstwo Wigier po przerwie zimowej. Teraz suwalska drużyna z 32 pkt zajmuje szóstą lokatę w tabeli I ligi. A Wigry mają jeszcze jeden zaległy mecz z jesieni ze Stomilem Olsztyn, który znowu nie był w stanie przygotować boiska i mecz z Ruchem Chorzów został przełożony. 16 marca Wigry zagrają w Legnicy z Miedzią, która prowadzi w tabeli I ligi.