24 stycznia 2017 r.

Drodzy uczniowie suwalskich szkół,

23 stycznia rozpoczęły się oczekiwane przez wszystkich zimowe ferie. Nadchodzi czas odpoczynku od nauki i szkolnych obowiązków.

Uczniowie, którzy czas ferii będą spędzać w mieście, mogą skorzystać z bogatej oferty Ośrodka Sportu i Rekreacji, Biblioteki Publicznej (w tym Midicentrum), Muzeum Okręgowego, Suwalskiego Ośrodka Kultury, która gwarantuje aktywny wypoczynek i świetną zabawę.

Ciekawą ofertę zajęć (pływanie, taniec, programowanie, zajęcia językowe, zajęcia w pracowni astronomicznej) i warsztatów („Jestem technikiem”, „Drewno – surowiec doskonały. Podstawy programowania maszyn do produkcji wyrobów z drewna”) przygotowały również szkoły.

Zapraszam także do bezpłatnego korzystania z lodowiska przy Zespole Szkół nr 3 na Osiedlu Północ oraz przejazdów do Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Szelment”.

Informację o ofercie znajdziecie na szkolnych tablicach ogłoszeń oraz stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Suwałkach www.um.suwalki.pl), Waszych szkół oraz instytucji, a także w papierowym i elektronicznym wydaniu „DwuTygodnika Suwalskiego”.

Podczas wszelkich aktywności pamiętajcie o bezpieczeństwie swoim oraz kolegów. Niech ferie umożliwią Wam pełne korzystanie z uroków zimy, dostarczą niezapomnianych wrażeń i wielu ciekawych przeżyć. Odpoczywajcie i cieszcie się wolnym czasem.

Mam nadzieję, że każdy z Was znajdzie w proponowanej ofercie zajęć coś odpowiedniego, zgodnego ze swoimi zainteresowaniami i upodobaniami. Wracajcie zadowoleni i wypoczęci, z nową energią do pracy w kolejnym semestrze. Udanych ferii.

Top