13 kwiecień 2017

Wiosna już w pełni. Miejskie służby starały się by przed Świętami Wielkanocnymi nasze miasto zostało uprzątnięte po zimie. Myślę, że poradziliśmy sobie z tym zadaniem. Zakończyło się łatanie dziur w jezdniach, uprzątnięto parki i skwery oraz chodniki i ulice, nasadzono nową roślinność. Za chwilę wszystko zacznie kwitnąć. Myślę, że w długi majowy weekend całe Suwałki będą już ukwiecone i zielone.

Z racji tego, że mój dzisiejszy tekst, który tradycyjnie kieruję do Państwa na łamach DwuTygodnika Suwalskiego, jest utrzymany w świąteczno-wiosennej konwencji chciałbym również przypomnieć, że już niebawem ogłosimy kolejną edycję konkursu „Gdzie te piękne ogrody i kwieciste balkony”. Jak zawsze nagrodzimy najpiękniejsze przydomowe ogródki i balkoniki. Dziękuję Wszystkim Państwu, którzy wspólnie dbacie o zieleń w Suwałkach i sprawiacie, że Miasto jest coraz piękniejsze.

Chciałbym również podziękować wszystkim osobom zrzeszonym w Rodzinnych Ogródkach Działkowych, z którymi mam przyjemność spotykać się w ostatnich dniach. Wasza praca to również powód do dumy. Przy okazji przypominam, że to już „ostatni dzwonek” by złożyć wniosek o dotację na dofinansowanie budowy lub modernizacji infrastruktury Rodzinnych Ogródków Działkowych. Na wnioski czekamy do 15 kwietnia.

W związku z tym, że przed nami Święta Wielkanocne chciałbym złożyć Wszystkim Mieszkańcom Suwałk szczere życzenia pokoju, wiary i miłości. By nadchodzący czas był przepełniony spotkaniami z rodziną i odpoczynkiem, który doda sił i zmotywuje do podejmowania kolejnych wyzwań, a nadchodząca wiosna wypełniła słońcem Państwa życie osobiste i zawodowe.

Top